ВКонтакте   Однокласники   Facebook

ПРО ІНСТИТУТ

АБІТУРІЄНТУ

Історія Дніпродзержинського інституту  економіки та менеджменту ім. С. Наливайка МАУП

У 2005 році відділення перетворилось на Дніпродзержинський інститут  економіки та менеджменту ім. С. Наливайка Міжрегіональної Академії управління персоналом.

До послуг тих, хто навчається у Дніпродзержинському інституті - комп’ютерні класи, бібліотека з читальним залом, спортивний зал. У бібліотеці встановлено програму, яка значно спрощує доступ до каталогів і роботу з книгами. Кожен студент має можливість займатися в секції шейпінгу, а також брати участь у загальних заходах МАУП, які проводяться в Києві та різних містах України – конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях. Суспільне і культурне життя студентів денного відділення – це зустрічі з поетами Дніпропетровщини, і відвідування театрів, музеїв, і матчеві зустрічі з викладачами, і участь і КВВ та святкових виставах.

Всі студенти Дніпродзержинського інституту щосеместрово отримують комплект навчально-методичної літератури як у формі звичайних  підручників, так і на CD дисках (без додаткової оплати). Навчальні кабінети і лабораторії обладнані устаткуванням, що дозволяє використовувати в навчанні сучасні інформаційні технології. Має ДІЕМ МАУП й доступ до  комп'ютерної мережі Інтернет. Успішно вирішуються і побутові проблеми.

Кожного семестру студентам видається комплект навчально- методичної літератури (без додаткової оплати).